תוכן פרסומי

בוטוקס או חומצה היאלורונית? מהם ההבדלים ומה כדאי לדעת לפני שמחליטים לעבור טיפול אסתטי?

"מאיפה הגיע הקמט הזה פתאום"? מי מאיתנו לא שאל את עצמו את השאלה הזאת בוקר אחד כשהביט במראה?
עם השנים עור הפנים שלנו הולך ומתבגר, ואיתו מתחילים להופיע סימני הגיל. היום, עם הטיפולים האסתטיים הזמינים, ניתן לשפר את מרקם העור, לשוות לו מראה רענן וצעיר יותר ואף לטשטש קמטים וקמטוטים קיימים. אך בטרם תחליטו על קבלת טיפול אסתטי – ישנם מספר כללי זהירות עליהם חשוב להקפיד. פגשנו את ד"ר מיכאל שוחט, רופא מומחה בעל 25 שנות ניסיון בתחום האסתטיקה בקליניקה של ד"ר לוינגר, כדי להבין איך לבחור את הטיפול הנכון, ממה כדאי להיזהר ואיך לשמור על שגרת יופי בטוחה.

הטיפולים האסתטיים מתחלקים לכמה אזורים בגוף ולאנשי מקצוע מתחומים שונים, כשהחשובים לנו ביותר הם, איך לא? טיפולי הפנים האסתטיים. רבות ורבים הסלבריטאים המפרסמים תמונותיהם ברשתות ונראים כאילו לא התבגרו כלל, השיח ברשתות ובמרפאות גובר וגובר ככל שהמודעות עולה, ואיתם גם מגוון הטיפולים המוצעים.

טיפולים אסתטיים – כבר מזמן לא רק נחלתן של הנשים.

בנוסף לקהל המטופלים הנפוץ יותר – המגיע בכדי לטפל בקמטים ובהתבגרות העור הטבעית, אנו רואים ירידה חדה בגיל המטופלים המגיעים לקליניקה משנה לשנה, זאת בעקבות סוגי הטיפולים המתקדמים והמגוונים המוצעים היום, המאפשרים בין היתר טיפול מונע ועיצוב מחדש של חלקים בפנים.
הטיפולים מותאמים לכל גיל ומטרה ובכך תורמים רבות לביטחון העצמי וההרגשה האישית של המטופלים והמטופלות ומאפשרים פתרונות שלא באמת היו אפשריים עד עכשיו. "אנחנו במרפאת 'אסתטיקה – ד"ר לוינגר' בעד שינויים חיוביים ובניית הביטחון של כל אחד ואחת – כל עוד הם מותאמים אישית, לוקחים בחשבון את ההיסטוריה הרפואית האישית ושמים את רצונם ומטרתם של קהל לקוחותינו בראש סדר העדיפויות" – מספר לנו דר' שוחט.

תחום אסתטיקת הפנים התפתח כל כך, וניתן להבחין כי כבר זמן מה שלא מדובר בתופעה השמורה לנשים, כפי שאולי עוד חשבתם. במרפאות ניתן לפגוש בגברים רבים שרואים את אפשרויות הטיפול החדשות כדלת לביצוע השינויים שרצו כל השנים, ומבינים כי היום הם סוף סוף מתאפשרים ובגדול.

כשלוקחים בחשבון את מגוון החומרים הקיימים היום, הטיפולים המוצעים והמודעות הגוברת בעניין אסתטיקת הפנים, אין זה פלא שהמון אנשים מוצאים את עצמם בחיפוש אחר הטיפול הנכון עבורם. הטיפולים כוללים בין היתר: טשטוש קמטים קיימים, הוספת נפח שאבד עם השנים ואפילו מניעת הופעת קמטים עתידיים. מגוון רחב שכזה, מצריך ידע מקצועי ומעמיק.

רוצה לדעת איזה טיפול הכי מתאים לך? בחר/י את קבוצת הגיל שלך.

בוטוקס? חומצה היאלורונית? כך תבחרו את הטיפול הנכון

ד"ר שוחט טוען כי בחירת הטיפול תלויה בעיקר במטרתו ובתוצאה אליה ירצו להגיע המטופלים.
"הבוטוקס – בוטוליניום טוקסין בשמו המקצועי, יכול למנוע קמטים שמקורם בתנועת שריר, כלומר ביכולתו למנוע היווצרותם של קמטים עתידיים באזור- ולכן מושך צעירים וצעירות רבים. חשוב לדעת כי השפעת טיפול מסוג זה חולפת כעבור 4-6 חודשים".

"בחומצה ההיאלורונית אנו משתמשים בעיקר כדי לטשטש קמטים קיימים, לעצב ולפסל את תווי הפנים ולהחזיר נפח. החומר בחומצה ההיאלורונית מצוין גם בכדי להפוך את מרקם העור לבריא יותר ולשוות לו מראה צעיר יותר. ומעבר ליתרונות הרבים של החומצה ההיאלורונית, יש ביכולתה גם לגרום לתאים להגביר את ייצור הקולגן והאלסטין הקיימים ברקמת העור".

בשימוש בבוטוקס זמן ההחלמה קצר מאוד והשפעתו לרוב ניכרת רק לאחר כשבועיים, יחד עם זאת, ממליץ לנו ד"ר שוחט שלא לבצע פעילות ספורטיבית מאומצת ביום ההזרקה.
בחומרי מילוי ההנחיות להחלמה מלאה משתנות בהתאם לאזור והכמות בכל טיפול. חשוב מאוד להישמע להוראות הרופא בכדי להימנע ככל הניתן מתופעות לוואי כמו שטפי דם או במקרים נדירים זיהום או פגיעה בכלי דם.

מתלבטים איזה טיפול יתאים לכם? אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ עם אחד מן הרופאים ב"אסתטיקה- ד"ר לוינגר!" 
זה פשוט! לחצו על הכפתור מטה וענו על מספר שאלות

רוצה לדעת איזה טיפול אסתטי יתאים לך?פשוט לחצו על הכפתור וענו על מספר שאלות.

איך תבחרו את הקליניקה הנכונה עבורכם?

לד"ר שוחט חשוב לציין כי בניגוד לטיפולים אסתטיים – קוסמטיים אחרים, בחירת רופא מוסמך לטיפול מסוג זה היא מחובתכם.
בישראל, לפי החוק רק רופא מוסמך רשאי לבצע הזרקות אסתטיות, ורצוי שיהיה מנוסה מאוד. אל תתפתו למחירים או מבצעים ובדקו לעומק את הסמכת המטפלים וטיב המרפאה בה בחרתם טרם הטיפול.

בהתייחסו לאחד הטרנדים החמים כיום- "פיסול אף", הוא מציין כי בהזרקה טובה בהחלט ניתן להגיע לתוצאות יפהפיות, אך חשוב להבין כי האף הוא אזור מורכב ולמעשה חשוף לסיבוכים בריאותיים כמו חסימה או פגיעה באספקת דם, סיבוכים הנובעים לרוב מהזרקה לא מקצועית, ולכן שב ומדגיש כי אין פשרות בבחירת מטפל. התחייבו לבדוק את המרפאה בה בחרתם לבצע את הטיפול.
חשוב שהרופא או הרופאה עמם נפגשתם, ישמעו את רצונכם ויבינו לעומק את מטרת הטיפול, אך לא ישכחו לבצע הערכה רפואית עמוקה, לברר את ההיסטוריה הרפואית האישית דלכם בכדי שיוכלו לצפות אפשרות של תגובות אלרגיות או סיבוכים אפשריים. כמו כן- חשוב שיעבדו במרפאה שתדע לתת מענה במקרים כאלה.

בחירה מושכלת תהיה בחירה ברשת מקצועית בעלת מספר מומחים, מרפאה שתשלב את הידע המקצועי, החומרים האיכותיים ביותר העומדים בתקני משרד הבריאות, ותדאג להתעדכן בטכנולוגיות ובמגמות החדשות בתחום כל הזמן.

הסוד הוא בדיוק – אסתטיקה ד''ר לוינגר

אם השם ד"ר לוינגר מוכר לכם, זה בשל רשת "עיניים". הרשת המובילה בתחום הסרת המשקפיים בלייזר וניתוחי הקטרקט בישראל. רשת 'אסתטיקה ד"ר לוינגר' קמה בדיוק על בסיס אותם הערכים: אמינות, מקצוענות וניסיון, לצד שירות אישי ברמה הגבוהה ביותר. המטרה היא להביא את תחום האסתטיקה בישראל למצוינות ודיוק, ולכן "הסוד הוא בדיוק". – מספר לנו ד"ר שוחט.

הרשת מביאה חדשנות ואיכות לתחום האסתטיקה ושמה דגש על התאמה, דיוק ומענה אישי וצמוד, תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים. המרפאות מתנהלות תחת פיקוח רפואי קפדני ומצוידות בשלל הטכנולוגיות המתקדמות.

כלל המטפלים בקליניקה הינם רופאים מומחים בעלי ניסיון רב שנים באסתטיקה הרפואית, המבצעים עבודה מדויקת ועדינה תוך רגישות ללקוחות, רצונותיהם, צרכיהם ויכולתם.

הרופאים שלנו:

 • ד"ר שוחט – בעל למעלה מ 25 שנות ניסיון
 • ד"ר ריטה ישראלי – עם יותר מ 1000 לקוחות מרוצים ומרוצות – 12 שנות ניסיון
 • ד"ר ג'ברין מחמוד – 12 שנות ניסיון
 • ד"ר שי קהת – אופיר – כ 8 שנות ניסיון
 • ד"ר דניאלה למיסובסקי – כ 5 שנות ניסיון
 • ד"ר יפתח ינאי – כ 5 שנות ניסיון

מתלבטים איזה טיפול יתאים לכם? אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ עם אחד מן הרופאים ב"אסתטיקה- ד"ר לוינגר!" 
זה פשוט! לחצו על הכפתור מטה וענו על מספר שאלות

רוצה לדעת איזה טיפול אסתטי יתאים לך?פשוט לחצו על הכפתור וענו על מספר שאלות

5 עצות זהב לפני טיפול אסתטי

 1. מחיר – לא להתפתות למבצעים והנחות. ההמלצה הכי חשובה היא לבחור רופא מוסמך, להתייעץ איתו לגבי סוג הטיפול המתאים ביותר ובאמצעות חומרים מאושרים רפואית – ולא לבחור בטיפול רק משום שהוא הזול ביותר.
 2. ייעוץ – ברשתות גדולות של הרפואה האסתטית, לרופא המטפל תמיד יהיו רופאים נוספים להתייעץ עמם.
 3. תאום ציפיות – בטיפולי בוטוקס וחומצה היאלורונית ניתן לשפר את המראה, לטשטש את הקמטים ולגרום למטופל להראות בריא וצעיר יותר, אך אף טיפול אסתטי לא יוכל להעלים לחלוטין את הקמטים. לכן חשוב לתאם ציפיות מול עצמכם וגם מול הרופא.
 4. זמינות – בחרו במרפאה שתדע ותהיה זמינה לתת לכם ליווי וייעוץ גם לאחר סיום הטיפול. כך שבמקרה של סיבוך או אלרגיה או כל שאלה אחרת, תהיה לכם כתובת לפנות אליה.
 5. תזמון – הטיפול בשני החומרים הללו ניתן לביצוע לאורך כל ימות השנה, אין עונה המתאימה יותר או פחות ותשפיע על התוצאות.

ד"ר שוחט מסכם – "הסוד להיראות טוב, להרגיש נפלא ולהפגין ביטחון עצמי, הוא להיות שלמים עם עצמינו". כאשר מדובר בפנים ובמראה שלכם, חשוב לשים אותם בידיים טובות ומקצועיות, בעלות שנות ניסיון רבות. אם עד עכשיו חששתם, או היו לכם שאלות, או אם גם אתם רוצים לטפל בכמה קמטים ולתת לעור שלכם מראה בריא יותר, אנו ממליצים לכם לקבוע שיחת ייעוץ עם אחד הרופאים שלנו בקליניקה של ד"ר לוינגר.
אם ברצונכם לעשות כן, השאירו פרטים בטופס מטה ואחד הרופאים המומחים יחזור אליכם בהקדם וישמח לענות על כל שאלה.

קבלו שיחת ייעוץ עם אחד המומחים שיעזור לכם לבחור טיפול אסתטי מתאים.

השאיר/י פרטים מטה, אחד הרופאים מומחים יחזור אליך בהקדם, וישמח לענות על כל שאלה.

דיסקליימר

 • דף זה אינו מיעד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה
 • התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות
 • מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה

הפינה הירוקה:

ד''ר לוינגר - אסתטיקה

תעזרו לנו להתאים לכם טיפול אסתטי נכון

ענו על מספר שאלות, ואחד הרופאים המומחים של ד"ר לוינגר יחזור אליכם בהקדם

תחילה, בואו נכיר
כמעט סיימנו

הסוד הוא בדיוק – אסתטיקה ד''ר לוינגר

קבעו שיחת ייעוץ עם רופא מומחה של – אסתטיקה ד"ר לוינגר

מלאו את הפרטים ואחד הרופאים יחזור אליכם בהקדם וישמח לעזור